تعداد بازديد كننده گان در اين لحظه


افزايش محبوبيت بازار پارس

رتبه سايت

خوش آمدید

نام کاربری:

کلمه عبور:
[ثبت نام]
[ ]

منوي اصلي سايتهامنوي اصلي 

امنیت کاربران بزرگ‌ترین شبکه اجتماعی جهان، افزایش می‌بابد

 نسخه مناسب برای چاپ ساخت فایل pdf از این خبر - افزودن این مطلب به بالاترین افزودن این مطالب به سایت دنباله افزودن این مطلب به سایت کلوب ADD TO DIGG ADD TO REDDITپایگاه اینترنتی فیس‌بوک، بزرگ‌ترین شبکه اجتماعی جهان، از آغاز همکاری های امنیتی خود با شرکت Panda Security، یکی از شرکت‌های پیشرو در حوزه حفاظت از اطلاعات و تجهیزات رایانه‌ای خبر داد.

این همکاری در راستای طرح جدید این شبکه اجتماعی، برای افزایش امنیت کاربران اینترنت و نیز کاهش مخاطرات امنیتی موجود در بخش‌های مختلف این شبکه بزرگ اینترنتی انجام می‌شود و طی آن علاوه بر ارائه ابزار و نرم‌افزارهای امنیتی رایگان برای کاربران فیس‌بوک،‌ دسترسی بخش امنیت این شبکه اجتماعی به پایگاه‌های اطلاعات امنیتی پاندا امکان‌پذیر می‌شود و قدرتمندترین راهکارهای اینترنتی ضدبدافزار و ضدنفوذ خود برای جست‌وجوهای اینترنتی را در اختیار بیش از یک میلیارد کاربر فیس بوک قرار می‌دهد.


جو سالیوان، مدیر بخش امنیت فیس‌بوک می‌گوید: حالا تمام کاربران فیس‌بوک می‌توانند از فناوری‌های قدرتمند شرکت امنیتی پاندا برای حفاظت در برابر بدافزارهای اینترنتی و همینطور راهکارهای مؤثر این شرکت برای جست‌وجوی امن در اینترنت بهره ببرند و این امیدواری ما را برای افزایش امنیت عمومی و خصوصی در بزرگ‌ترین شبکه اجتماعی جهان را افزایش می‌دهد.

یکی از فناوری‌های مورد توجه بخش امنیت فیس‌بوک، فناوری هوش یکپارچه پاندا (Collective Intelligence) است که یک سرویس امنیتی مبتنی بر تکنولوژی ابر محسوب می‌شود.

روزانه توسط همین روش هوشمند، ‌به طور میانگین ۷۳۰۰۰ گونه کاملاً جدید از ویروس‌ها و بدافزارهای اینترنتی کشف و به طور خودکار طبقه‌بندی می‌شوند.
این بدافزارها می‌توانند شامل لینک‌های آلوده اینترنتی و یا فایل‌های ویروسی باشند که بسیاری از کاربران شبکه‌های اجتماعی ناآگاهانه به تکثیر و انتشار آنها می‌پردازند و امنیت عمومی شبکه اینترنت را کاهش می‌دهند.


توسط : محمدرضا عطوان - جمعه 28 مهر 1391 - 14:26:38    خواندن / ارسال نظرات :0

شاخه های اخبار

درج آگهي در سايت بازار پارس رايگان است و مسئوليت آن با آگهي دهنده مي‌باشد
با توجه به تعداد زياد آگهي در بازار پارس، لطفا در كسب اعتبار و اعتماد آگهي دهنده، دقت كافي مبذول داريد
شماره تلفن دفتر وب سايت بازار پارس: 2260443(641)98+ تماس در ساعات اداري شنبه الي پنج شنبه