تعداد بازديد كننده گان در اين لحظه


افزايش محبوبيت بازار پارس

رتبه سايت

خوش آمدید

نام کاربری:

کلمه عبور:
[ثبت نام]
[ ]


منوي اصلي 

آگهی های طبقه بندی شده

روشهاي پرداخت بانکي
برگشت به صفحه قبلي
روشهاي پرداخت بانکي

 روشهاي پرداخت بانکي

# از طريق کليه شعب بانک ملي ايران
با مراجعه به نزديکترين شعبه بانک ملي، مبلغ را به حساب سيبا شماره
0101462745003 بانک ملي در وجه "غلامرضا شريعتي نژاد" بپردازيد. سپس به هنگام درج آگهي شماره سريال فيش نقدي که در رسيد پرداخت شما موجود است، به همراه تاريخ پرداخت و مبلغ وارد کنيد. اين شماره معمولا به رنگ قرمز و با عنوان /شماره/ يا /سريال/ چاپ شده است.

# پرداخت اينترنتي بانک ملي
با داشتن حساب بانکي در بانک ملي و دريافت دستگاه رمزياب از شعبه مربوطه، انتقال وجه اينترنتي از طريق حساب شما به هر حساب بانکي سيبا، در هر زمان از شبانه روز امکان پذير خواهد بود.
پس از پرداخت وجه به شماره حسابي که در بالا ذکر شده است، يک شماره پيگيري دريافت مي‌کنيد.
شما مي توانيد از اين شماره پيگيري با ذکر عنوان saba، به همراه درج تاريخ و مبلغ ذيل آگهي مورد نظر جهت ويژه نمودن آن استفاده کنيد.


# محدوديتهاي پرداخت
وب سايت بازار پارس در حال حاضر نمايندگي ندارد. کليه پرداختها به حساب ذکر شده در بالا و يا بصورت اينترنتي از طريق سايت بازار پارس انجام مي شود.
پرداخت حضوري و يا بصورت پيک انجام نمي شود. سايت بازار پارس در هيچ موردي جهت پرداخت به صورتهاي ديگر، تماس تلفني با شما نمي‌گيرد و ايميل ارسال نمي‌کند.


# از طريق دستگاه خودپرداز (ATM)
با در اختيار داشتن يکي از کارتهاي بانکي عضو شبکه شتاب، مانند:
سيبا(ملي) - سپهر(صادرات) - پارسيان (کارت نقدي - هديه - اينترنت) - اقتصاد نوين - کارآفرين - ملت - کشاورزي(مهرکارت) - تجارت ...، بدون مراجعه به بانک و حتي در ساعات و روزهاي تعطيل قادر به پرداخت وجه آگهي خود خواهيد بود.
با مراجعه به نزديکترين دستگاه خودپرداز بانک مرتبط با کارت خود، بدون داخل شدن در بانک، وجه خود را به صورت زير پرداخت و شماره ارجاع را که در رسيد چاپي خود دريافت مي کنيد، به هنگام درج آگهي وارد کنيد.
پس از ورود کارت به دستگاه خودپرداز و زدن رمز عبور خود، از منوهاي موجود ابتدا "انتقال وجه" و سپس "به کارت ديگر" را انتخاب کنيد. در صفحه‌اي که ظاهر مي شود، مبلغ را به ريال وارد کنيد. بطور مثال 10000 يا 100000 و کليد ورود را بزنيد.
سپس شماره کارت مورد نظر از شما خواسته مي‌شود که در اين مرحله شماره زير را وارد مي‌کنيد: (عدد 16 رقمي)

3023- 5717 - 9914 -6037
وکليد ورود را مي‌زنيد. در مرحله آخر خودپرداز از شما مي‌پرسد آيا مطمئن به انتقال وجه به حساب "غلامرضا شريعتي نژاد" مي‌باشيد، که با انتخاب کليد "بلي" با انتقال وجه موافقت مي‌کنيد.
خودپرداز با چاپ رسيد شما را از انتقال وجه مطمئن مي‌کند. اين رسيد شامل شماره ارجاع، مبلغ انتقالي و شماره حساب و کارت دريافت کننده مي‌باشد. درخط دوم رسيد چاپي، "شماره ارجاع" درج شده است، که شما به هنگام درج آگهي در بازار پارس اين شماره را وارد مي‌کنيد.


شما مي توانيد هر زمان در مورد پرداخت؛ پرسشي داشتيد، با شماره تلفن دفتر سايت بازار پارس 2260443(0641) تماس بگيريد و يا پيام خود را از طريق منوي / تماس با ما / ارسال نماييد.
قوانين و مقررات درج آگهي    
درج آگهي در سايت بازار پارس رايگان است و مسئوليت آن با آگهي دهنده مي‌باشد
با توجه به تعداد زياد آگهي در بازار پارس، لطفا در كسب اعتبار و اعتماد آگهي دهنده، دقت كافي مبذول داريد
شماره تلفن دفتر وب سايت بازار پارس: 2260443(641)98+ تماس در ساعات اداري شنبه الي پنج شنبه